Skip to main content

Profiel van Wil

Profiel foto van Wil

Over mij

Hallo ik ben Wilhelmina, 72 jaar ik heb belangstelling voor zoveel dingen. Kattenmens om wat te noemen. Maar het meest hou ik van muziek en dan met name van hardcore metal punk hardrock, kan ik allemaal verteren. Beetje ongebruikelijk op mijn leeftijd maar ik dacht niet toen ik zestig werd: nu is t tijd voor Andre Rieu. Zodoende ronkt de muziek door t huis.
Ik ben op zoek naar een penvriend, niets meer niets minder dan dat. Altijd leuk gevonden maar de laatste tijd erg teleurgesteld op dat vlak. Er kan van alles gepraat worden, ditjes en datjes. Maar een heel diep gesprek ook veilig. En als er ook nog iemand is die hardcoremaatje wil zijn dan heb ik een fijne zondagavond. Beetje muziek uitwisselen via spotify is al heel leuk.
Ingevulde interesses: 3

Wilt u het volledige profiel bekijken, vriendschapsverzoeken versturen en berichten plaatsen? Wordt dan lid van gewoonvriendschap.nl! Al lid? Dan moet je eerst even inloggen.